Služby společnosti AMS Czech s.r.o.

Správa počítačových sítí:

Správa sítě je určena pro zákazníky, kteří provozují síť s jedním nebo více servery, či několik samostatných PC, a je pro ně ekonomicky nevýhodné budovat vlastní IT oddělení.
Nabízíme Vám dohled nad síťovým operačním systémem, servery a všemi počítači ve firemní síti. Softwarovou podporu s veškerým nastavením síťového i stolního operačního systému, instalací software a jeho pravidelný update, veškerou konfiguraci, zálohování a zabezpečení dat a provádíme pravidelné aktualizace. Další naší silnou stránkou je vzdálená správa Vašich počítačů, tedy i okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika. Technik bude navštěvovat zákazníka v pravidelných intervalech dohodnutých ve smlouvě.
Před převzetím sítě do správy provedeme důkladnou analýzu HW a SW vybavení a jednotlivých prvků sítě, kontrolu stavu a licencí softwaru, prověření vnitřní i vnější bezpečnosti sítě a kontrolu funkčnosti UPS. Výsledkem této analýzy bude dokumentace sloužící jako evidence HW a SW ve Vaší firmě.

Bezpečnostní kamery:

Instalace a montáž bezpečnostních kamer. Bezpečnostní kamery mohou snadno ohlídat váš sklad, domov, či kancelář. Kamery vybíráme podle požadavků zákazníka, vnitřní čí vnejší využití, nastavení záznamu dle vyhlášky úřadu. Zařídíme patřičné ohlášení na úřadech i tisk a vylepení povinných označení monitorovaného objektu.

Zámkové systémy :

Součástí námi poskytované služby je i poradenství zahrnující analýzu situace u zákazníka a navržení kvalitního řešení. Tato řešení jsou vhodná pro byt, rodinnou nemovitost, výrobní či administrativní prostory nebo skladové areály. Zahrnují zabezpečovací prvky, jako jsou např. klíčové systémy a bezpečnostní dveře. Kromě zámků instalujeme i komunikátory a elektronické vrátníky.

Inteligentní domy :

Efektivní využití energie Vám zajistí elektroinstalace, díky níž budete mít úplnou kontrolu nad vytápěním domu i osvětlením, které si můžete přizpůsobit podle vlastních potřeb. Také žaluzie, které mají velký vliv na unikající teplo, je možné s tímto systémem ovládat tak, aby ke zbytečnému úniku tepla z domu nedocházelo. Chcete si pořídit saunu, ale nechcete čekat na zdlouhavé zahřátí po návratu domů? Saunu můžete také ovládat vzdáleně a připravit si ji tak, aby při Vašem příchodu byla její teplota ideální pro Vaše pohodlí.

Váš dům bude nyní ve větším bezpečí než kdykoli předtím. Alarm Vás upozorní na každou neočekávanou změnu v domě přesně podle Vašich požadavků. Klasický klíč ke dveřím v domě můžete nahradit jediným elektronickým a pohodlně tak odemknout každé dveře bez hledání toho správného klíče. Zapomněli jste zhasnout, vytáhnout žehličku ze zásuvky nebo zamknout dveře? S touto službou to již nebude problém, všechna tato zařízení můžete ovládat vzdáleně, stisknutím jediného tlačítka a ujistit se, že každá zásuvka je vypnutá a dveře zamčené.

Nově pořízené fotografie a videa můžete sdílet rovnou do domácího úložiště a předejít tak jejich smazaní, či ztrátě, nebo jen uvolnit místo pro pořizování dalších fotografií. Ve Vašem domě nainstalujeme datové úložiště, na kterém můžete mít zálohu Vašich fotografií, videí, filmů, ale i muziky a dalších důležitých souborů. Máte chytrou TV? Připojíme Vám ji k Vašemu úložišti a Vy tak budete moci sledovat filmy z Vaší sbírky, či prohlížet rodinné fotografie kdykoli, bez nutnosti vstávat z gauče, nebo připojovat k TV další zařízení.

Všechny funkce domu můžete kontrolovat a ovládat i na dovolené.Stejně tak jako všechny další součásti Vašeho domu. Můžete zkontrolovat zznamy z kamer, tepltou v domě, zapnutí či vyputí zásuvek a mnoho dalších věcí. To vše kdekoli na světě, stačí Vám jen přístup k internetu.

Další služby:

AMS Czech s.r.o.

DO-IT s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti IT, které cílíme na menší a střední firmy. Soustřeďte se v klidu na své podnikání a starosti o servery a pracovní stanice nechte na nás. Pomáháme svým klientům využívat lépe informační technologie. Poskytujeme optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav informačního systému klienta.

Kontaktní informace

DO-IT s.r.o.
Praha - Vinohrady, Benešovská 1926/8
IČ 03068561
Spisová značka 227199 C, Městský soud v Praze