O společnosti DO-IT s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti IT a bezpečnosti, které cílíme na menší a střední firmy. Soustřeďte se v klidu na své podnikání a starosti o servery a pracovní stanice nechte na nás. Pomáháme svým klientům využívat lépe informační technologie. Poskytujeme optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav informačního systému klienta. Dále nabízíme montáž a nastavení inteligentních součástí do vašeho domu a tím zajistíme perfektní ovladatelnost Vašeho domu z jakéhokoli místa na světě.

Způsob naší práce

Na prvním místě je u nás zákazník a jeho potřeby, vždy se staráme o vše tak, abychom byli dva kroky před případným problémem.

Maecenas vestibulum fermentum eleifend. Mauris erat sem, suscipit non tincidunt quis, vestibulum eget elit. Duis eget arcu ante. Proin nulla elit, elementum sit amet commodo et, eleifend vitae quam. Nam vel aliquam tortor. Aliquam bibendum erat a urna interdum quis mattis augue interdum. Phasellus fermentum bibendum mauris, ut semper justo pharetra vestibulum. Duis dictum purus sed nibh commodo a congue elit lobortis. Nunc sed feugiat tellus. Mauris aliquet lorem non enim euismod quis fermentum erat porta. Nullam non elit orci. Aliquam blandit mattis feugiat. Cras pulvinar aliquet massa, quis laoreet mi pulvinar ac. Aliquam mi augue, vehicula in consectetur in, porttitor sed tellus. Mauris convallis dapibus auctor. Integer in egestas lorem. In nulla dolor, sollicitudin vitae sollicitudin quis, viverra at lorem.

Další služby:

AMS Czech s.r.o.

DO-IT s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti IT, které cílíme na menší a střední firmy. Soustřeďte se v klidu na své podnikání a starosti o servery a pracovní stanice nechte na nás. Pomáháme svým klientům využívat lépe informační technologie. Poskytujeme optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav informačního systému klienta.

Kontaktní informace

DO-IT s.r.o.
Praha - Vinohrady, Benešovská 1926/8
IČ 03068561
Spisová značka 227199 C, Městský soud v Praze